اینک جرس

 برای ساکنان آسایشگاهی که ندیده امش

 ولی خوب میفهممش

 

اینک جرس

              زنگ

                  ناقوس

بگذارید بگریم

یاران می دانید؟

نعره ای که دل شیر را می لرزاند

                                 اینک در زیر تختی واژگون

                                                      به جایی نمی رسد

آیا

او نبود جانش را در چله گذاشت؟

                                    او نبود ددان  را رام کرد؟

***

وای

حال برای آاااااااااا رام شدنش

از هر راهی

آرامشبخش تجویز می کنند

شاید فراموش کند

زندگی ادامه ای دارد

پس بگذارید بگریم

و اشکهایم را نه ...

فقط بگذارید گریه کنم

/ 14 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ابوالفضل

با عرض سلام و احترام: خدا خیرت دهد که با لطف و بنده نوازی خود من حقیر را میهمان سرای با صفایت نمودی... ممنونتم ایام به کا م و موفق باشید.

محقق

جانبازان، ايران و اسلام را آبرو بخشيدند اين جانب به ملت ايران براي داشتن چنين جوانان برومند و متعهد و فداكاري كه نظير آنان را در جهان سراغ ندارم و تاريخ مثل آنان را هم نشان نداده است، تبريك و تهنيت عرض مي كنم؛ و به اسلام بزرگ براي داشتن اين جانبازان در راه حق، كه براي اسلام و ميهن اسلامي خود از همه چيز خويش مي گذرند، تبريك تقديم مي كنم؛ كه اينان نه تنها ايران را در جهان و نسلهاي آينده آبرو دادند، كه اسلام بزرگ، كه با تعليمات و الهامات خود چنين تحول بزرگي را به وجود آورده است را سرافراز نمودند. امروز همه از تصوير كردن اين صحنه هاي معنوي / انساني عاجزند. اين جانب به نويسندگان و گويندگان و تحليلگران و هنرمندان و نقاشان و همه و همه پيشنهاد مي كنم تا هميشه آنچه در توان دارند در طبق اخلاص گذاشته و تقديم اين سلحشوران عظمت آفرين و ملت ايران و اسلام بزرگ نمايند. l رهبر كبير انقلاب (ره) (صحيفه نور / جلد 18 / ص 143)

محقق

آه... کین ناسپاسی بد دردیست آنچنانکه دل شیر را نیز آب می کند آنچه اسباب آرامش یل است، قدر دانیست وگرنه آمپول و مسکن کجا او را رام می کند آنهم ناسپاسی در حق شیران یلی که با ایثار و از خود گذشتگی امنیت و قرار را باب کرده و اکنون نیز بی مهری ها را تاب می کنند کم ادعایی ست اگر این عزیزان از روزهای دلاوری خود یاد کنند وز پشت پنجره های خاک گرفته، همسر و فرزند و همشهریان را یاد کرده و آه کنند سلام بر بزرگان عرصه نبرد که با یک سلام، تمام غمهای خود را خاک می کنند استاد معرز امیدوارم ضعفهای این دلنوشته رو به بزرگواریتون ببخشید

negar

سلام خیلی خیلی لذت بردم ممنون عالی بود

ملودی

به کجا رسیدند که فقط می خواهند بگذاریم گریه کنند........

افسانه

بسیار زیبا بود[دست] موفق باشی دوست گلم [گل]

after the rain

سلام موفق باشی یه سوال اگه یه نفر پیشنهاد تبادل لینک بده طرف مقابل جواب نده یعنی چی؟ [خرخون]

شيدايي

سلام استاد. از لطافت طبع و دغدغه‌ي مقدستان محظوظ شدم. اميد است هم‌واره قلم‌تان پر توان و حنجره‌تان با صلابت تا روز ديدار موعود، حق را فرياد بكشد. يا علي... [گل]

م...

سلام وب سایت زیبایی داری و مطالب خوبی هم دارید. اگر مایل به تبادل لینک هستید، ما را به نام" کاکتوسی از همه چیز از همه جا " لینک کنید و در نظرات اعلام کنید تا ما هم لینک شمارا با نامی که می خواهید قرار دهیم. موفق و پیروز باشید.